Polub nas na Facebook
Strona główna > Mistrzostwa Województwa Łódzkiego

2018-02-21

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego

Relacja: Rafał Żebiałowicz

Poniżej przedstawiamy listę medalistów Otwartych Mistrzostw Województwa Łódzkiego rozgrywanych w dniach 17-18.02.2018 r. w Rawie Mazowieckiej:

Kategoria wiekowa 13 lat
Karbownik Małgorzata
1 miejsce 50m stylem dowolnym
1 miejsce 100m stylem motylkowym
1 miejsce 200m stylem grzbietowym
1 miejsce 50m stylem motylkowym
1 miejsce 50m stylem grzbietowym
1 miejsce 100m stylem dowolnym
1 miejsce 100m stylem grzbietowym
1 miejsce 100m stylem zmiennym

Stanisławski Szymon
1 miejsce 50m stylem klasycznym
2 miejsce 200m stylem dowolnym
1 miejsce 200m stylem klasycznym
1 miejsce 200m stylem zmiennym
1 miejsce 100m stylem klasycznym
1 miejsce 100m stylem zmiennym

Arent Artur
2 miejsce 50m stylem klasycznym
1 miejsce 200m stylem dowolnym
1 miejsce 400m stylem dowolnym
2 miejsce 100m stylem dowolnym
2 miejsce 100m stylem klasycznym
3 miejsce 100m stylem zmiennym

Urbańska Patrycja
2 miejsce 100m stylem motylkowym
2 miejsce 200m stylem grzbietowym
3 miejsce 50m stylem motylkowym
2 miejsce 50m stylem grzbietowym
1 miejsce 200m stylem zmiennym
1 miejsce 200m stylem motylkowym
2 miejsce 100m stylem zmiennym

Banasiak Michał
1 miejsce 100m stylem motylkowym
2 miejsce 50m stylem motylkowym
2 miejsce 200m stylem motylkowym

Kaczmarek Michał
3 miejsce 50m stylem grzbietowym

Sztafeta mężczyzn 4 x 100m stylem dowolnym (Stanisławski, Kaczmarek, Banasiak, Arent) 2 miejsce
Sztafeta mężczyzn 4x50m stylem zmiennym (Kaczmarek, Stanisławski, Banasiak, Arent) 1 miejsce
Sztafeta mieszana 4x50m stylem dowolnym (Karbownik, Arent, Urbańska, Sttanisławski) 1 miejsce

Kategoria OPEN
Kawczyński Marcin
2 miejsce 50m stylem dowolnym
3 miejsce 50m stylem klasycznym
3 miejsce 50m stylem motylkowym
3 miejsce 100m stylem klasycznym
2 miejsce 100m stylem zmiennym

Kłosiński Alan
2 miejsce 50m stylem klasycznym
1 miejsce 200m stylem klasycznym
2 miejsce 100m stylem klasycznym

Purtak Wiktor
3 miejsce 100m stylem motylkowym
3 miejsce 200m stylem motylkowym
3 miejsce 100m stylem dowolnym

Karbownik Małgorzata
3 miejsce 200m stylem grzbietowym
3 miejsce 50m stylem grzbietowym
3 miejsce 100m stylem grzbietowym

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Pozostałe relacje
  NASZ FANPAGE
  NASI PARTNERZY
Technitel
 
FitFabric
 
Terebint
Szkółka Aleksandry Urbańczyk
 
Polar
 
Raster
H2O
 
Hahn
 
Obozy Aleksandry Urbańczyk
Pomagam
 
 
© 2019 MKS Jedynka Łódź